Hizmetlerimiz | İstanbul Oto

Hizmetlerimiz

Otomobilinizin periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası bazı onarım işlemlerinde, özel araçların ve yöntemlerin kullanılmasını gerekir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu gereklilik daha da artar. İstanbul Oto profesyonel bilgi ve deneyimi ile her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır. Servis teknolojilerinde BMW öncülüğünde başlatılan "Key Reader Sistemi" (otomobilin tüm ihtiyaçlarını anahtardan okuma) uygulanmaktadır Bununla birlikte zaten CBS, yani ihtiyaca göre bakım sistemi kullanılmaktadır. Bu da otomobiliniz için sadece gerekli olan bakımın yapılmasını sağlamaktadır. Servis danışmanlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.


Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Acil servis ve yol yardımı ihtiyaçlarınızda: BMW ve MINI için 444 22 99 numarasını arayabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre otomobilinize bulunduğu yerde müdahale edecek ya da otomobilinizin İstanbul Oto’ya çekilmesini sağlayacaktır.
İstanbul Oto’nun lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.
Servisimize gelemediğiniz durumlarda otomobiliniz adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.
Döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi, detaylı iç-dış temizlik gibi uygulamaları içeren Oto Kuaför hizmetimiz, otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, otomobilinizin ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içerir.